ÚVOD » Aktuálně » Do práce na kole 2013 se blíží. Na cyklisty čekají výhry.

Do práce na kole 2013 se blíží. Na cyklisty čekají výhry.

Od začátku dubna se můžete registrovat do dalšího ročníku soutěže Do práce na kole. Pokud se svým zaměstnaneckým týmem absolvujete během května alespoň dvě třetiny všech cest do práce na kole, máte šanci vyhrát. Loni se to podařilo učitelskému týmům ze ZŠ Benešova a České spořitelny. „Máme hodně zážitků, zájezd byl zajímavý a nesl se ve velmi přátelském duchu,“ říká Dana Hrobařová, jedna z výherců loňského ročníku, která relaxovala v Moravských Teplicích.

V letošním roce se bude soutěžit o zájezdy v hodnotě patnáct a třicet tisíc korun od CK Cyklotur. Třetí cenou jsou volné vstupenky na Festival otevřených sklepů pro celý tým. Pro účastníky kampaně jsou připraveny i další dárečky, například poukaz na základní preventivní vyšetření krve pro zjištění stavu organizmu v laboratořích Medila, každotýdenní losování o volné vstupenky do Prvního českého muzea cyklistiky v Nových Hradech nebo sleva 50% na startovné na akce Krajem vína.

Na kole jezdí do práce dvaadvacet procent Pardubáků. Zaregistrovat do soutěže se mohou na webových stránkách dopracenakole.pardubice.eu. Každý květnový den pak je nutné na webu vyplnit, zda jste přijeli do práce na kole. Kromě toho budete každý týden dostávat newslattery s novinkami ze světa cyklistické kultury a informace o připravovaných opatřeních pro cyklisty v Pardubicích.

Na financování cen soutěže se podílí společnosti Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB a cestovní kancelář CYKLOTUR.

Kampaň je součástí projektu Central MeetBike.

Projekt Central MeetBike (3CE343P2)
Tento projekt je realizován prostřednictvím programu CENTRAL EUROPE, který je spolufinancován ERDF.

© Magistrát města Pardubic