ÚVOD » Aktuálně » Do práce na kole 2014

Do práce na kole 2014

V květnu proběhne čtvrtý ročník soutěže Do práce na kole v Pardubicích. Letošní rok je ve znamení několika změn. Kampaň spolu organizují Město Pardubice a sdružení Auto*Mat. Vrcholem kampaně bude stejně jako v předchozích letech květnová soutěž zaměstnaneckých týmů.

Letos jsou připraveny nové soutěžní kategorie a zajímavé ceny pro týmy, jednotlivce i zaměstnavatele. Registrace je již spuštěna na webu www.dopracenakole.net - zde. Je třeba zaregistrovat se do 30. dubna

Soutěžící se na rozdíl od předchozích let budou registrovat v celostátním systému spravovaném Auto*Matem. Novinkou je také startovné ve výši 180 Kč. Nikdo však nepřijde zkrátka. Pro každého registrovaného účastníka je připraven startovní balíček obsahující mj. originální triko z biobavlny s motivem kampaně. A ceny jsou myslím o poznání atraktivnější, než vloni.

Letošní ročník začne komentovaným cyklovýletem po pardubických fabrikách. Cyklojízda startuje v úterý 15. dubna 2014 od 16:00 před hlavním nádraží ČD Pardubice. Projížďka odkryje tvář Pardubic, která zmizela, mizí a nebo bojuje o přežití. Tuto tvář městu vtiskl průmysl, který byl pro město hnacím motorem i živou silou. Nyní mnohá místa, která byla každodenním cílem stovek lidí jdoucích nebo jedoucích do práce, zejí prázdnotou a mnohá již neexistují.

Projekt Central MeetBike (3CE343P2)
Tento projekt je realizován prostřednictvím programu CENTRAL EUROPE, který je spolufinancován ERDF.

© Magistrát města Pardubic