ÚVOD » Aktuálně » Spouštíme cykloweb

Spouštíme cykloweb

Spustili jsme nové stránky o cyklodopravě v Pardubicích. Dozvíte se zde vše o projektech cyklostezek a o dalších chystaných opatřeních (cyklopruhy, zobousměrňování jednosměrných komunikací apod.). Pokud se čas od času na stránky podíváte, neměla by Vám uniknout žádná zajímavost a aktualita z oblasti cyklodopravy v našem městě.

Nové stránky spravuje koordinátor rozvoje cyklistické dopravy v Pardubicích. Jste tedy přímo u zdroje. Pravděpodobně nikde nezískáte aktuálnější a podrobnější informace o tom co se  pro cyklisty v Pardubicích peče. V klíčové sekci těchto stránek Pečeme lze prostudovat jednotlivé projekty a vše co s nimi souvisí.

Snažili jsme se o co největší přehlednost. Jednotlivá opatření jsou vždy zasazena do mapy města. K dispozici jsou situace, ze kterých lze zjistit technické parametry, údaje o projednání, předpokládané době realizace i odhadovaných nákladech. Připojujeme také odkazy na články týkající se jednotlivých projektů.

Pokud Vám informace na stránkách nebudou stačit, budete chtít napsat nějakou připomínku, nebo podnítit vznik něčeho nového, stačí postupovat dle pokynů v sekci Kontakty.

 Stránky vznikly v rámci projektu Central MeetBike, který je realizován prostřednictvím programu Central Europe,
 

Projekt Central MeetBike (3CE343P2)
Tento projekt je realizován prostřednictvím programu CENTRAL EUROPE, který je spolufinancován ERDF.

© Magistrát města Pardubic